Кошик
102 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (095) 275 27 52
+38 (050) 318 43 96
Бьюти-Маркет

Визначаємо характер за формою нігтів

Визначаємо характер за формою нігтів

Така ж ситуація і з нігтьової пластиною, виходячи з форми нігтів, можна скласти опис характеру людини.

Виділяють близько 16 різних форм нігтьової пластини. Узагальнивши всі ці види можна виділити чотири основні форми нігтьової пластини:
― овальна;
― квадратна;
― загострена;
― прямокутна.

Всі ці різновиди форм нігтьової пластини відомі людям з давніх часів. Як раніше, так і сьогодні, люди вірять, що форма нігтьової пластини тісно пов'язана з характером людини. Як показує статистика, форма нігтів відображає не тільки особисті якості людини, але і його емоційний стан. Розглянемо детальніше значення кожної форми нігтьової пластини.

Квадратна нігтьова пластина
Люди, які мають подібну форму нігтів, відрізняються підвищеною допитливістю, високим інтелектом, уважність до дрібниць. Такі люди дуже цінують впорядкованість. Всі невдачі, які виникають на шляху, такі люди сприймають з філософської точки зору. Саме людям з квадратною формою нігтів властиво не йти на поводу у своїх почуттів, а розсудливо міркувати і оцінювати ситуацію. У роботі такі люди виявляють всі таланти і сподіваються на свій інтелект. Саме високий інтелект дозволяє їм досягати успіхів у житті, так як вони виявляють наполегливість і рішучість у всіх починаннях. Що стосується внутрішнього світу людей з квадратною формою нігтів, то тут не все так гладко. Душевний стан таких людей неоднозначне і повно протиріч.

Прямокутна нігтьова пластина
Володарі прямокутної нігтьової пластини справжні кар'єристи і просто обожнюють працювати. Можна сказати, що такі люди надмірно довірливі й добрі, а їх емоційна відкритість приваблює оточуючих. Такі особистості ставлять перед собою цілі і легко їх домагаються. До речі, люди з такою формою нігтів не потребують підтримки оточуючих, так як звикли досягати всього самостійно. Єдиний мінус таких особистостей ― надмірна довірливість, з-за якої часто бувають обдуреними.

Загострена форма нігтьової пластини
Творчі натури, які схильні до заняття музикою, малюванням та іншими видами мистецтва. Ці люди досить нестандартні у своєму мисленні, люблять помріяти, пристрасні і нетерплячі. Здатність швидко захоплюватися людьми іноді приносить їм розчарування. Для людей з загостреною формою нігтів земні блага на другому плані, так як в житті найбільше вони прагнуть до духовного розвитку.

Округла нігтьова пластина
Такі люди дуже емоційні і сентиментальні, Люблять проживати життя за власними правилами та поняттями, мають свої ідеали. Такі люди не люблять справедливості і призирают жорстокість. Вносити у світ якомога більше добра і світла – їх основне покликання.

 

Інші статті