Кошик
102 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (095) 275 27 52
+38 (050) 318 43 96
Бьюти-Маркет

Боротьба з темними колами під очима

Боротьба з темними колами під очима

Щоб не було темних кіл потрібно добре слідкувати за своїм харчуванням, обмежувати споживання солі, гострої, жирної їжі. Сон грає важливу роль не тільки для внутрішнього, але і зовнішнього стану. Прогулянки на свіжому повітрі повинні бити не менше 2 годин на день. Здоровий спосіб життя позначається свіжим зовнішнім виглядом. До вибору косметики слід підходить індивідуально, враховуючи свій тип шкіри, її чутливість, ніколи не лягати спати з макіяжем. Сонцезахисні креми не повинні перевищувати коефіцієнт захисти більше 20.

Темні кола можуть повідомляти про недостатньому споживанні вітамінів, зокрема вітаміну С. Для покращення кровообігу під очима слід застосовувати засоби з вітаміном К, а краще його поєднання з вітаміном А. Для більшої пружності шкіри необхідно скористатися засобами, які включають в себе кінський каштан, вітамін С, гінкго, ліпоєвої кислоти.

Щоб зменшити припухлість під очима її потрібно охолодити, що можна зробити холодними пакетиками чаю. Чай може бути чорний, зелений, але з кофеїном. Також добре діє популярний в народі використання кружечків огірка. Адже огірок є чудовим тоніком для шкіри навколо очей завдяки високого вмісту вітаміну К. Для тих ,кому не подобається вдаватися до народних засобів, можна придбати косметичний гель з екстрактом огірка або чаю.

Потрібно намагатися не переохолоджуватися, при похолоданні надягати шапку і рукавички. Не можна вмиватися теплою водою, адже холодна вода дуже корисна для особи, оскільки покращує кровопостачання, якщо ж навіть вмилися теплою водою, то наприкінці потрібно обполоснути обличчя прохолодною. Опускання особи в чисту холодну дехлоровану воду приносить помітну користь для особи. Кубики льоду також сприятливо впливають на темні кола під очима.

Но если темные круги под глазами появились в результате ее хронического раздражения, тогда лучше использовать отбеливающие кремы. Но, стоит учесть, что перед отбеливанием необходимо узнать причину пигментации, а если возможно устранить. Все способы устранить круги носят временный характер. 

Радикальным метод борьбы является пересадка жира под кожу. Жир берут с бедер, а затем вкалывают в темные круги. Это дает эффект лифтинга кожи. Через некоторое время проблемные зоны под глазами снова проявятся, поэтому процедуру придется повторить. 

Повністю усунути темні кола під очима практично неможливо. Фахівці кажуть, що прості способи дають хоч і тимчасовий, але все-таки позитивний результат, тому необхідно включити їх у свої щоденні процедури.

У нашому інтернет-магазині "Б'юті-Маркет" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічні апарати для організації будь-якого виду бізнесу в індустрії краси!

Інші статті