Кошик
102 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (095) 275 27 52
+38 (050) 318 43 96
Бьюти-Маркет

Як за допомогою ін'єкцій уповільнити старіння

Як за допомогою ін'єкцій уповільнити старіння

Одним з міфів є те, що організм звикає до ін'єкцій і тому такі уколи молодості слід починати якомога пізніше, але насправді? Важливим компонентом для краси шкіри і її молодості є гіалуронова кислота, яка виробляється організмом. І ті пацієнти, які проходять курси омолодження налякані, що з часом вироблення такої кислоти призупиниться.

Фахівці постійно переглядають показання то протипоказання тих чи інших процедур для кожного клієнта, оскільки естетична медицина розвивається настільки стрімко з кожним днем з'являється щось нове. Одні методики проходять дослідження, інші удосконалюються.

Варто проводити уколи краси чи ні, все залежить від індивідуальних характеристик кожного пацієнта зокрема. Саме тому перед тим як зважитися на будь-яку процедуру косметичного характеру слід пройти консультацію у фахівця.

Варто зауважити, що процедури для омолодження не таять в собі нічого страшного і складного. Якщо у вас реальна проблема то її можна вирішити за допомогою ін'єкцій ботокса або філера і після цього не буде тривалого реабілітаційного періоду.

На сьогоднішній день досить часто фахівці рекомендують ін'єкції ботулотоксину дівчатам у віці 25 років. Це пов'язано з дуже активною мімікою обличчя і призводить до утворення зморшок на лобі.

Зморшки такого типу формують за короткий період часу, якщо їх попереджати:

1. Можна наносити крем, до складу якого входять пептиди.

2. Якщо такий крем не допоміг то через кілька місяців варто спробувати ін'єкції бутолотоксину. За період дії препарату звичка супити лоб зникає.

Також ін'єкції стежив, але їх зазвичай пропонують жінкам у яких вікові зміни на шкірі, а також відбувається зменшення жирової і кісткової тканини.

Коли протипоказані уколи краси: Від віку самої пацієнти буде залежати те, як діють уколи краси.

1. Чим у більш молодому віці дівчина спробує уколи краси то з віком шкіра буде до неї більш стійка і з часом втратить до них свою чутливість. Найкраще таку процедуру застосовувати після сорока, ефект буде набагато стійкіше.

2. Не слід проводити уколи ботокса жінкам після 60 років, у такому випадку є великий ризик виникнення асиметрії особи.

У молодих дівчат уколи стежив з гіалуронової кислотою засвоюються набагато швидше за рахунок вироблення гіалуронідаза і филеры під дією цієї кислоти починає ефективніше засвоюватися. З віком цей процес сповільнюється.

У нашому інтернет-магазині "Б'юті-Маркет" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічні апарати для організації будь-якого виду бізнесу в індустрії краси!

Інші статті