Кошик
102 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (095) 275 27 52
+38 (050) 318 43 96
Бьюти-Маркет

Як зробити відкриття салону краси подією

Як зробити відкриття салону краси подією

Приблизно четверта частина салонів, які відкрилися приблизно в перший рік своєї роботи стають банкрутами і така ж частина ледь дотягує до самоокупності. Чому так відбувається і що з цим робити? Фахівці запевняють, що найчастіше салони відкривають люди, які практично не мають ніяких знань в цієї сфері та основне не підготовлені. Всім зрозуміло. Що салон це дуже важка робота, в якій потрібно за всім слідкувати, навіть при найменших деталей. У тих хто цікавиться даним питанням виникає наступне: як відкрити салон, щоб це запам'яталося всім і бізнес був прибутковим.

Основной задачей владельца салона при его открытии является получение от него выгоды. Если правильно разработать концепцию то такое заведение может приносить в месяц от двух до двадцати тысяч долларов. Для получения такой прибыли в первую очередь следует правильно организовать площадь салона, которая считается рабочей. Перед тем как открывать салон стоит найти подходящее помещение, оно может быть арендованным или же приобрести его. Лучшим вариантом будет помещение на первом этаже, площадь которого будет составлять от ста пятидесяти до ста восьмидесяти квадратных метров. Наступним кроком потрібно зробити архітектурне планування приміщення і також основний правильно продумати дизайн салону, який повинен бути індивідуальним. Варто зробити так, щоб відкриття стало незабутньою подією для всіх клієнтів. Потрібно пам'ятати, що не варто всі гроші витрачати тільки на дизайн. Головним вважається апаратна частина та відповідно персонал. Наступним кроком власника салону має бути складання прайс листа усіх послуг, які буде надавати салон. Перед цим слід провести своє власне дослідження салонів працюють і визначити, які послуги вони надають. Якщо ви хочете відрізнятися від них то повинні запропонувати своїм клієнтам, щось особливе і оригінальне. Це може бути нова послуга, або певні знижки на окрему послугу.

При відкритті салону або перукарні можна використовувати гасло: найнижчі ціни в районі. Також не варто забувати про обладнанні, визначитися з косметичними лініями і закупити їх і подбати про всі витратні матеріали. Тепер що стосується персоналу. Для перукарні коштує найняти майстрів перукарів, якщо це косметичний салон то це повинні бути працівники з медичною освітою. І не варто забувати про адміністраторів, які повинні працювати по змінно.

Останнім кроком є розробка різних заходів, що залучають клієнтів.

У нашому інтернет-магазині "Б'юті-Маркет" Ви зможете придбати за доступною ціною салонне обладнання для організації будь-якого виду бізнесу в індустрії краси!

Інші статті