Продавець Бьюти-Маркет розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
125 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38095 275 27 52
+38050 318 43 96
Бьюти-Маркет

Види фінансових криз в салонах краси.

Види фінансових криз в салонах краси.

Отже, поїхали.

Глибокий криза салону краси.

Про стан глибокої кризи в салоні краси можна тоді говорити, коли прибуток салону прирівнюється до 0% або навіть і того гірше, нижче. Дуже часто керівники салону краси стикаються з такою ситуацією, коли з боку діяльність салону краси здається цілком успішною – оборот становить одну п'яту частину від усіх капіталовкладень, салон має щодня масу клієнтів, тут працюють справжні професіонали своєї справи і отримують високу заробітну плату. Однак скоєно незважаючи на ідеально зовнішню картину, прибутку салон краси не отримує. Інвестори починають переживати, оскільки термін окупності салону зростає і ще більше затягується. Якщо салону красу на другому році свого життя доводиться залучати зі сторони фінансові кошти, щоб покрити всі збитки, тоді і рентабельність в подальшому існуванні такого підприємства просто пропадає.

Чим же може бути викликаний фінансовий глибоку кризу в салоні краси? Розвитку глибокої кризи з фінансової точки зору в салоні краси впливають такі фактори:
- Неправильно складений фінансовий бізнес план салону.
- Повна відсутність навичок і знань у веденні контролю і обліку господарської та фінансової діяльності салону краси.
- Відсутність навичок і знань для того, щоб залучити якомога більше клієнтів.
- Невміння створювати грамотний попит на послуги і товари, які надає салон краси.

Середній криза салону краси.

Як правило фінансові кризи середньої тяжкості в салоні краси – це прибуток менше 20% і збільшення окупності салону менше ніж у 2 рази. Для такого варіанту розвитку негативних подій характерна найвища рентабельність тих або інших косметичних процедур, що надаються салоном краси, а також спостерігається не повна завантаженість робочих потужностей в салоні або дуже низька затребуваність інших салонних косметичних процедур. Середній криза салону краси може настати внаслідок нераціонального використання необладнаної площі салону, або ж обладнана площа, може просто-напросто простоювати без діла.

Фактори, що впливають на простоювання площі в салоні краси:
- Відсутність досвідченого фахівця, який має спеціальні знання і навички для проведення тієї або іншої косметичної процедури.
- Затримка в отриманні дозвільних потрібних документів.
- Величезні складнощі у підключенні того чи іншого обладнання.

Період стагнації.

Период стагнации – это застой, который характерен для тех салонов красоты, которые уже пребывают в стадии полной «зрелости» либо же наоборот «Упадка». Таковой салон красоты уже давным-давно окупился, и все рабочие процессы в нём осуществляются по инерции. Руководство меньше времени уделяет проверкам и контролю. А это приводит к снижению дохода, а соответственно и прибыльности. В данном случае прибыльность постепенно понижается, которая заметна не сразу, а спустя некоторое время. Руководители поначалу этому не придают огромного значения, а потом просто хватаются за головы и не знают что делать. Для салону краси, що перебуває на стадії «зрілості» причина падіння доходів – це злодійство на підприємстві. Тому, щоб не виникло стагнації салону, краще завжди контролювати його роботу!

Всім удачі!

У нашому інтернет-магазині "Б'юті-Маркет" Ви зможете придбати за доступною ціною салонне обладнання для організації будь-якого виду бізнесу в індустрії краси!

 

 

Інші статті