Кошик
102 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (095) 275 27 52
+38 (050) 318 43 96
Бьюти-Маркет

Каліфорнійський масаж.

Каліфорнійський масаж.

Людський організм сприймається як єдина система взаємозв'язку психічного, інтелектуального і фізичного здоров'я. Каліфорнійський масаж сприяє превеликий розслаблення і зняття фізичної напруги, дозволяє відчути велику єдність усієї частин в організмі, надаючи йому відчуття спокою і завершеності.

При проведенні каліфорнійського масажу спеціаліст-масажист впливає на всю поверхню людського тіла за допомогою різноманітних прийомів розтирання, натискання, погладжування і розминання. Неперервні плавні рухи і повільний ритм надають дуже ефективний вплив на напружені м'язи і допомагають повністю розслабитися. Кожен масажний прийом в даній техніці масажу виконується в певній послідовності і викликає тим самим позитивні зміни в м'язовій, нервовій і серцево-судинній системах.

Каліфорнійський масаж тіла починається зі спини і потім плавно переходить до задньої поверхні ніг. Після цього ретельно масажується передня частина тіла: кисті й руки, передня частина ніг і торс. По закінченню процедури здійснюється, так би мовити, «об'єднання» всього тіла, для чого застосовують саме кругові погладжування. Завдяки використанню при масажі ефірних масел, рухи стають більш гладкими і плавними.

Каліфорнійський масаж знімає м'язове загальне напруження, яке супроводжує стресових негативними ситуацій та напруженої м'язової роботи (фізичні незбалансовані навантаження, біль, скутість і затискачі) або довгої нерухомості, сприяє дуже швидкому відновленню нормальної працездатності м'язів, допомагає в зміцненні і розвитку м'язових тканин. В цілому активізується нормальний кровообіг і перерозподіл крові від внутрішніх органів до шкіри і м'язів, що в найпершу чергу, викликає розігрів тканин і позитивні зміни їх фізичного та хімічного стану, внаслідок чого поліпшується в кілька разів їх еластичність.

Стимуляція циркуляції лімфи, в кінцевому результаті якої виводяться токсини і шлаки з організму призводить до усунення набряків, припухлостей та інших застійних явищ. Цілковита тиша, спокійна тиха обстановка або не гучна приємна музика допомагають цілком розслабитися, відключитися від негативних емоцій і думок, переключити свою свідомість на реальні тілесні відчуття. В ході цього дуже гармонійного процесу вся нервова система природно і м'яко приходить в повне рівновагу, за допомогою чого знімається накопичений стрес.

Каліфорнійський масаж подарує всім почуття глибокого розслаблення і повної релаксації, відновить гармонію тіла і душі. Тривалість процедури становить від 1 до 1,5 годин. Повний курс такого масажу підвищить імунітет, нормалізує сон, збільшить стійкість нервової системи і її відмінну опірність до різних стресових ситуацій. Крім цього, даний вид масажу, це свого роду «швидка допомога» при сильних психічних потрясінь і травмах, в також стресах, тобто у всіх станах, коли тканини м'язів в організмі сильно спазмированны, що тягне за собою не лише функціональні порушення, але і серйозні хвороби.

Даний вид масажу є дуже вдалим доповненням до процедур бальнеотерапії і таласотерапії, обгортання, маски і пілінгу.

Всім удачі і будьте здорові!

У нашому інтернет-магазині "Б'юті-Маркет" Ви зможете придбати за доступною ціною відмінний масажний стіл високої якості!     

Інші статті