Кошик
102 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (095) 275 27 52
+38 (050) 318 43 96
Бьюти-Маркет

Для чого в салоні краси потрібна система відео спостереження.

Для чого в салоні краси потрібна система відео спостереження.

Однак при цьому є спосіб контролю співробітників у режимі реального часу? Звичайно ж є – це система відео спостереження, яка є найкращим інструментом, що дозволяє господареві салону краси контролювати абсолютно всі грані свого власного бізнесу.

Для чого ж у салоні краси потрібна система відео спостереження? А для того, що система відео спостереження дозволить знати про всі неприємні випадки, в яких брали участь ваші співробітники, і вжити відповідних заходів своєчасно. За допомогою віддаленого доступу можна ретельно і скрупульозно контролювати персонал допомогою доступу до всесвітньої мережі Інтернет.

Всі постійні клієнти становлять величезну частку доходу в салоні краси. Ці люди приходять в салон до певного майстра, так як давно вже його знають, і повністю впевнені в його майстерність і професіоналізм. Завдяки наявності системи відео спостереження, ви зможете знати про всі події, що відбуваються як в колективі фахівців, так і в цілому в усьому салоні краси.

Встановлення системи відео спостереження дуже швидко дає позитивний ефект:
1. Підвищує трудову дисципліну.
2. Контролює якість роботи робочого персоналу, так і майстрів.
3. Здійснює контроль касового апарату.
4. Проводить контроль за всіма витратними матеріалами і дорогим устаткуванням.
5. Об'єктивно оцінює кадрові стягнення та заохочення.
6. Контролює чистоту і порядок у салоні.
7. Зберігає всі речі клієнтів.

Система відео спостереження особливо актуальна у великих SPA-салонах, басейнах, соляріях, де багато клієнти залишають свої особисті речі без нагляду не охороняються роздягальнях. Це своєрідна економія на охорону без всілякої втрати ефективності. Це відмінний інструмент для розв'язання різних спірних ситуацій,- завжди можна отримати відео записи з архіву. Також дистанційне управління дозволить проводити контроль з будь-якої точки світу, не перериваючи при цьому роботу або відпочинок.

На сьогодні досвід встановлення систем відео спостереження в салонах краси показує, що в 100% випадках така практика позитивно впливає на весь процес ведення бізнесу. Всі клієнти впевнені в повній цілості своїх особистих речей і своєї особистої безпеки, а всі працівники захищені від виникнення маси не приємних ситуацій. Відео спостереження в салонах краси ніяк не зазіхає на особисту свободу як працівників, так і клієнтів, а навпаки створює дуже сприятливі умови для ще більшої розкутості і відкритості, тим самим збільшуючи цивілізованість і продуктивність вашого особистого бізнесу.

Де можна розмістити відео камери.

Как правило, видео камеру с наличием микрофона располагают именно на ресепшине, что предоставляет возможность быстро уладить все спорные ситуации с клиентами. Установка видео камер в зале позволят проводить контроль за всем процессом оказания услуг, а если присутствует и гардероб, то это позволит увеличить сохранность личных вещей клиентов, что является просто не отъемлемой частью доверия к вашему заведению. Но после того, как вы установили в салоне красоты систему видео наблюдения, необходимо обязательно уведомить всех своих клиентом об этом. Просто над головним входом в салон розмістіть табличку «У салоні ведеться відео спостереження».

Всім удачі!

У нашому інтернет-магазині "Б'юті-Маркет" Ви зможете придбати за доступними цінами все необхідне перукарське обладнання для догляду за волоссям!    

Інші статті