Кошик
102 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (095) 275 27 52
+38 (050) 318 43 96
Бьюти-Маркет

Як салону краси виділитися серед конкурентів.

Як салону краси виділитися серед конкурентів.

В даному питанні, може бути більш вагомим аргументом стане саме цінова політика, яка всім вашим клієнтам доведеться по душі. Крім цього, потрібно потурбуватися і про сервіс, який надає ваш власний салон краси. Як стверджують величезна кількість фахівців, сервіс є другорядним моментом, оцінити який зможе лише ваш постійний клієнт. Зате цінову політику можна відразу оцінити, навіть не потрапляючи в салон краси. Для цього потрібно лише зателефонувати на ресепшн салону. Внаслідок чого цінова політика – це надзвичайно важливий критерій до того, щоб бути найкращим серед усіх своїх конкурентів.

Також важливо вибрати найбільш вузьке напрям діяльності, наприклад віддати свою перевагу студії з засмазі, зупинитися на виконанні будь-яких косметологічних процедур по догляду за обличчям, або зайнятися дитячої перукарні. Спробуйте впровадити в наявний перелік послуг будь-яку додаткову послугу, яка безсумнівно приверне до вас нових клієнтів. Наприклад, це може бути спеціальна пропозиція для жінок, які у вас в салоні дуже часто роблять манікюр і прагнуть завжди бути на висоті. На час манікюру запропонуйте кожній жінці отримати догляд за шкірою обличчя, приміром зробити ту або іншу маску, і дайте назву даної послуги – експрес – послуга.

Введите в свой салон красоты систему опросов клиентов, которые смогут очень чётко указать на то, что больше всего они любят в салоне красоты, а что категорически ненавидят. Опрос сможет указать на ту проблему, которая практически каждого клиента волнует, и вы сможете данный недостаток вовремя искоренить. К примеру, некоторые клиенты очень сильно боятся неудачной стрижки, вследствие чего обрадуются вашему предложению возвратить деньги, если стрижка никоим образом не понравилась. Не лишним также будет и предложить клиентам выгодный пакет услуг. Клієнтам дуже подобається отримувати дорогі послуги за вигідною і прийнятною ціною, а ви тим самим отримаєте можливість придбати своїх постійних клієнтів, які тільки до вас будуть ходити і нікуди більше.

Возьмите на заметку хотя бы одну из выше перечисленных идей, для того, дабы выгодно выделиться среди всех своих конкурентов, и вы сможете заметить, что это реальная и вполне выполнимая задача. Дорогим и оригинальным дизайном в данном случае не обойтись, необходимо делать рисковые  и решительные шаги, чтобы стать в салоном бизнесе первым. Самое главное – это не уподобляться конкурентам, а делать что-то своё, то, чего не способны позволить себе иные салоны красоты.

Всем удачи!

У нашому інтернет-магазині "Б'юті-Маркет" Ви зможете придбати за доступними цінами все необхідне перукарське обладнання для догляду за волоссям!     

 

Інші статті