Кошик
102 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (095) 275 27 52
+38 (050) 318 43 96
Бьюти-Маркет

Робота психолога в салоні краси.

Робота психолога в салоні краси.

Надзвичайно часто клієнтки приходять в салон краси, оскільки потребують так званою висококваліфікованої психологічної допомоги. Коли щось не складається у громадському, особистому, сімейному житті людина приходить в салон краси, щоб змінити свій зовнішній вигляд.

І з цієї причини, все частіше в переліку послуг модних салонів краси можна зустріти послуги досвідченого професійного психолога. Давайте з вами спробуємо детальніше розібратися, чи Потрібна така посада в салоні краси, або це чергове модне віяння?

Абсолютно всі підприємства, які працюють у галузі охорони здоров'я і краси, працюють з клієнтами, які намагаються щось змінити у своєму особистому житті або в своєму ставленні до неї. Але в чому ж різниця? А різниця полягає в тому, що ідентичне подія різні люди оцінюють і сприймають по різному. Наприклад, одна клієнтка, коли у свої 41 стала бабусею цієї події дуже раділа. Інша ж клієнтка до народження першого онука і до свого п'ятдесятиріччя готувалася як до важливого виступу.

Звичайно ж, ми не в силах змінити те або інша подія, але ми можемо цілком допомогти людині змінити його ставлення до самого себе.

Пам'ятайте, що коли людина звертається салон краси, він націлений на певний результат. А бувають такі випадки, що людина навіть і не знає, навіщо йому це потрібно, і що ж у підсумку він може змінитися у власному житті. Всім майстрам в салоні краси під силу своєчасно визначити причину настільки бажаних змін і якось скоригувати очікування клієнта?

Як показує статистика останніх кількох років, то багато майстри в салонах краси прагнуть отримати саме психологічну освіту або якісь базові знання в даній сфері. І це стосується не лише адміністратора, але і візажистів, косметологів та перукарів. Все це потрібно для того, щоб майстри змогли повністю зрозуміти і дохідливо пояснити поведінку клієнтів. Например, почему клиенты приходят либо не приходят в салон красоты на определенную процедуру, почему одна косметологическая услуга пользуется огромным спросом, а иная нет, почему одни посетители переходят в число постоянных клиентов, а иные нет.

Поэтому вдобавок ко всему огромное количество салонов красоты начали создавать штатную новую должность  — психолог. Так как именно высококвалифицированный психолог сможет дать наставление на путь истинный тем клиентам, которые хотят кардинально измениться.

Основные задачи психолога в салонах красоты, заключается в объяснении клиентам, что внешние изменения, устранение того либо другого эффекта не всегда могут дать именно тот результат, который так ждет клиент. Психолог в салоне красоты, беседуя с клиентом выясняет, что же его сподвигло прийти в салон красоты и, к примеру, перекраситься в голубой либо зелёный цвет.

Поэтому, в таких случаях должность штатного рабочего психолога является просто необходимой. И пускай вначале владельцы многих салонов красоты не понимают и не считают, что квалифицированная психологическая помощь клиентам обязательно входит в круг их работы, но в скором времени все они понимают, что всецелая забота про клиента, его желаниях и потребностях приносит отличные дивиденды в виде постоянных клиентов и  стабильного заработка.

Всем удачи!

В нашем интернет-магазине "Бьюти-Маркет" Вы сможете приобрести по доступным ценам все необходимое парикмахерское оборудование для ухода за  волосами!      

 

Інші статті