Кошик
102 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (095) 275 27 52
+38 (050) 318 43 96
Бьюти-Маркет

Що таке веснянки?

Що таке веснянки?

Багато їх називають поцілунками сонечка, які надають певний шарм. Більше того, однією з останніх тенденцій в макіяжі є малювання цих веснянок, тим, у кого їх немає. Але далеко не всі поділяють захоплення щодо їх наявності та із задоволенням позбулися від них. Благо є досить багато способів позбавлення від цієї особливості – це і народні, і медичні та косметологічні.

Веснянки належать до пігментних плям, які утворюються і на поверхневому рівні шкіри. Вони не лущаться і не викликають жодних дискомфортних відчуттів.

Забарвлення веснянки варіюється від рудуватого до коричневого. Її розмір від дрібної цяточки до розміру сірникової голівки. Інтенсивність забарвлення залежить від кольору волосся і шкіри, а також від кількості і тривалості сонячного впливу. Особливо схильні до появи веснянок світловолосі і руді.

Найчастіше веснянки з'являються на обличчі, руках, плечах та ногах.

Особливість даних пігментних плям полягає в тому, що вони починають з'являтися при інтенсивному впливі сонячного світла. У разі зниження його впливу вони зменшуються або зовсім зникають. Тому веснянки надмірно активізуються навесні і влітку.

Причини утворення веснянок

Ключову роль в утворенні веснянок грає тип шкіри і спадковість. Їх поява багато в чому обумовлено генетичною схильністю.

Якщо розглядати веснянки чисто з медичної точки зору, то це дефект, який виникає в результаті порушення пігментації. Шкіра під дією сонця змінює свій колір, оскільки в ній активно виробляється меланін (пігмент, що відповідає за засмага). Але особливість веснянок в тому, що на відміну від засмаги, меланін розподіляється нерівномірно.

Неправильне використання мила, парфумів і дезодорантів в поєднанні з дією ультрафіолету може призвести до появи веснянок.

Веснянки також є захисною реакцією на опромінення шкіри, рятує її від опіків і злоякісних новоутворень. Серед додаткових причин появи веснянок: гормональні порушення, хронічні захворювання печінки, стреси. Тому не варто бездумно намагатися виводити веснянки, а перш за все, необхідно встановити причину їх появи.

Різновиду веснянок

В косметологии веснушки делятся на два вида: простые и приобретенные. К простым принадлежат те, которые являются результатом действия наследственных факторов, а к приобретенным относятся те, что появились из-за агрессивного воздействия солнца.

Простые веснушки характеризуются четким очертанием, имеют светло-золотой и коричневый оттенок. Второму типу веснушек присущ темно-коричневый цвет, неровная форма. Этот вид ближе всего по своему внешнему виду и составу похож с солнечными ожогами. К тому же они появляются в тех участках, которые больше всего подвержены воздействию солнца.

У нашому інтернет-магазині "Б'юті-Маркет" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічні апарати для організації будь-якого виду бізнесу в індустрії краси!   

Інші статті