Кошик
102 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (095) 275 27 52
+38 (050) 318 43 96
Бьюти-Маркет

Яким повинен бути інтер'єр салону краси?

Яким повинен бути інтер'єр салону краси?

У салоні краси клієнти отримують можливість відпочити після важкого робочого дня, а професіонали в своєму тілі допомагають їм, надаючи послуги салонного бізнесу.

Тому дизайн салону повинен відповідати загальній концепції салону і бути продовженням назви. Вдалим рішенням стане, якщо приміщення буде проглядатися зовні. Це безкоштовний спосіб рекламування, яке зможе стати додатковим стимулом для відвідування.

Ситуація, коли навколишня обстановка відповідає представленням клієнта, в психології отримувала назву резонансу.

У разі його відсутності на підсвідомому рівні виникає відторгнення, і клієнт буде відчувати психологічний дискомфорт. Згідно зі статистикою, понад однієї чверті клієнтів приходять в салон краси саме для того, щоб отримати психологічний комфорт. Виходить, що 25% клієнтів, які вперше переступили поріг салону краси або покинуть заклад і не повернуться, чи залишаться, але за умови, якщо салон зможе забезпечити бажаний психологічний резонанс.

Комфорт в салоні краси залежить не тільки від співробітників і їх зовнішнього вигляду, але також від ароматів, музичного супроводу, наявності телевізора, послуг і колірного рішення. Колір є суттєвим елементом для загального сприйняття. Щоб салон отримував прибуток потрібно, щоб колірний вибір позитивно впливав на психіку.

Визначитися з вибором колірного рішення для салону краси можна проводячи міні-опитування, в якому варто поставити мінімум питань щодо того, які кольори подобаються, а які – ні. Два кольори, які будуть лідирувати за опитуванням, варто вибрати в якості основи для дизайну. За статистикою, клієнти салонів краси ВІП рівня віддають перевагу однотонною гамою. Вона передбачає поєднання різних відтінків одного і того ж кольору. Добре буде виглядати в інтер'єрі яскраві акценти – вази з букетами квітів, картини на стінах і меблі.

Клієнти середньостатистичного салону краси віддають перевагу контрастного поєднання, в якому з'єднують кілька кольорів – синій і помаранчевий.

Подібне поєднання кольорів створює ошатний і колоритний інтер'єр. Щоб не було перебору, можна використовувати контрастність в елементах, наприклад, стіни оранжевого кольору вдається врівноважити за допомогою синього обладнання та аксесуарів того ж кольору.

У нашому інтернет-магазині "Б'юті-Маркет" Ви зможете придбати за доступними цінами все необхідне перукарське обладнання для догляду за волоссям!     

Інші статті