Кошик
102 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (095) 275 27 52
+38 (050) 318 43 96
Бьюти-Маркет

Рефлекторний масаж стоп

Рефлекторний масаж стоп

Під час процедури активізуються особливі точки, за рахунок чого вдається впливати на внутрішні органи і весь організм в цілому. На наших підошвах, кожен внутрішній орган має свою проекцію – точку.

При проведенні масажу поліпшується функціонування роботи внутрішніх органів і систем – шкіра стає більш м'якою, зникає набряк, з'являється легкість в ногах і всьому тілі, поліпшується самопочуття і сон.

За кілька тисяч років існування китайської медичної практики була розроблена цілісна теорія, згідно з якою впливають на рефлекторні зони на стопах для оздоровлення. На стопах представлені зони органів черевної порожнини, голови, грудної клітки, кінцівок, кровоносної, лімфатичної та нервової систем.

Під впливом масажу стабілізується енергетичний баланс організму, поліпшується робота серцево-судинної, імунної, нервової систем. До того ж це потужний стимул для самозцілення всього організму. Масаж може виконуватися як окрема процедура, так і в поєднанні з іншими методиками.

Масаж стоп

Перед тим як переходити до лікування, рефлексолог повинен посипати ноги тальком, пудрою або порошком. За рахунок цього стопи стають більш м'якими і з легкістю піддаються масажу. Далі виконується легкий масаж, щоб стопи розслабилися і стали більш податливими. Виконання попереднього масажу дозволяє звикнути до рук масажиста, визначиться зі ступенем натискання, з якої буде проводитися процедура, щоб не викликати хворобливих відчуттів у пацієнта.

Ступінь тиску варіюється виходячи з того, боїться пацієнт лоскоту чи ні. Сильні дотику здатні заподіяти незручність і викликати біль у стопах. Після того як рефлексолог визначить ступінь натискання він переходить до масажу рефлекторних зон на обох стопах, намагаючись визначити найбільш вразливі ділянки.

При помощи указательного и большого пальца по очереди исследуется каждая ступня. Чувствительные участки дают понять, какая часть тела напряжена. Этим участкам стоит уделить особое внимание для разбития застоявшихся кристаллов и предупредить развитие застойных процессов. Несмотря на некоторую болезненность, лечение должно обеспечивать расслабление и удовлетворение. В рефлексологии отсутствуют какие-либо побочные эффекты, но люди могут отмечать физическое и эмоциональное истощение после лечения.

Первый сеанс занимает порядка часа. Последующие процедуры будут длиться 30-45 минут.

Тривалість курсу залежить від пацієнта. Але в середньому це приблизно 6-8 тижнів.

У нашому інтернет-магазині "Б'юті-Маркет" Ви зможете придбати за доступною ціною відмінний масажний стіл високої якості!  

Інші статті