Кошик
102 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (095) 275 27 52
+38 (050) 318 43 96
Бьюти-Маркет

Натуральне забарвлення: омбре, брондірованіе і мелірування – що вибрати?

Натуральне забарвлення: омбре, брондірованіе і мелірування – що вибрати?

Завдяки професійним перукарям вдається виконати фарбування різними способами. У цій статті буде розглянута тема фарбування волосся за допомогою різних методів.

Багато жінок вдаються до фарбування з різних причин. Деякі прагнуть замаскувати сивину, а інші – змінити колір. Досить часто експерименти з фарбуванням погано закінчуються, адже це шкодить волоссю. В даний час техніка роботи з волоссям істотно змінилася. З'явилися лайтовые версії фарбування: мелірування, брондірованіе і подвійні.

Техніки фарбування натурального волосся

Всі три перераховані види фарбування вважаються натуральними і природними, але тільки за умови, що вони виконуються професіоналами. Таке твердження базується на суті методик.

Брондірованіе

Брондірованіе – це фарбування пасом, яке передбачає переплетення світлих і темних тонів. За рахунок цього досягається ефект вигорілих на сонці волосся. Виконується техніка в м'яких коричневих відтінках. Тому техніка більше підходить дівчатам з темними і русявим волоссям. Брондірованіе стане відмінним рішенням для тих, хто бажає оновити свій образ, не вдаючись до кардинальної зміни кольору волосся. Подібне фарбування виглядає максимально природно і м'яко. Головна мета домогтися, щоб кольори плавно переходили один в одного.

Переваги брондирования:

- щадне вплив за рахунок того, що не зачіпаються все волосся, а лише деякі пасма;

- можливість виправити похибки попереднього фарбування;

- підходить для дівчат з довгим волоссям;

- брондірованіе вдало виглядає на прямих і кучерявих локонах.

Мелірування

Це тип фарбування, при якому виділяються строгі вертикальні світлі пасма, які переплітаються з протилежними за кольором тонами. Мелірування може також виконуватися з освітленням пасм. Мета техніки фарбування полягає в зміні, пожвавлення кольору волосся і створення візуального об'єму.

Переваги:

- щадне вплив порівняно із звичайною фарбуванням;
- необхідно рідше проводити корекцію;
- наявність достатньої кількості технологій фарбування, тому кожен зможе підібрати найбільш підходящий для себе варіант;
- мелірування підходить для волосся будь-якої довжини та кольору.

Омбре

Передбачає виконання плавних переходів одного відтінку волосся в інший. Причому перехід обов'язково повинен бути плавним, в іншому разі фарбування буде виглядати неохайно. Колір волосся не має значення. Техніка фарбування омбре може використовуватися брюнетками і блондинками. Майстер грає з тонами, створюючи чіткі межі. В даному виді фарбування використовуються два контрастних кольори, які плавно переходять один в одного.

Переваги:

- можливість домогтися збільшення обсягу зачіски;

- природний ефект;

- можливість експериментувати з відтінками;

- універсальність.

Розглянуті типи фарбування надають можливість дівчатам оживити ослаблені волосся і домогтися додаткового обсягу.

Що вибрати?

Існування такої кількості типів фарбування, безумовно, добре, але іноді жінки не можуть зробити правильний вибір на користь одного з них. Перш ніж звернутися до послуг професіонала або самостійно виконати фарбування, слід враховувати деякі фактори.

1. Довжина волосся. Власницям довгого волосся підійдуть всі три типи натурального фарбування волосся, адже на такій довжині вдасться максимально гарно і вдало передати поєднання тонів. На волоссі середньої довжини краще виглядає техніка омбре або мелірування. А от тим, у кого коротке волосся краще підійде фарбування за типом омбре.

2. Вихідний колір волосся. Шатенкам підійде мелірування і брондірованіе, які передбачають перехід до більш світлим відтінкам, що виглядає дуже природно. Стосовно пекучих брюнеток, то їм доведеться за смаком поєднання відтінків як в техніці омбре. Техніка мелірування, то брюнеткам такий вид фарбування не дуже підходить, адже не вдається домогтися природного ефекту. Не варто зневірятися дівчатам-власницям такого кольору волосся, а також глибоких відтінків шатена. Кваліфікований майстер спочатку зробить колір волосся більш м'яким, а потім застосує техніку мелірування або брондирования.

3.    Тон кожи и форма лица. Техника окрашивания брондирование позволяет визуально вытянуть лицо и сделать его светлее. Аналогичного эффекта можно достичь при помощи многотонного мелирования. Техника подойдет в том случае, когда нужно привлечь внимание или смягчить резкость черт верхней или нижней части лица. Необходимо подходить с осторожностью к выбору тона, принимая во внимание изъяны, цвет кожи, естественный цвет бровей и ресниц.

Правила профессионального и домашнего натурального окрашивания

Стилісти сходяться на думці, що всі три види натурального фарбування волосся повинні виконуватися професіоналами. На це є кілька причин.

1. Неправильно підібрані тони можуть створити ефект штучності, зводять нанівець всі спроби домогтися природного вигляду.

2. Техніка такого фарбування, за винятком мелірування, досить складна, займає багато часу, чіткої послідовності.

3. Всі три види фарбування передбачають виконання двоступеневої системи дій. Спочатку волоссю надається єдиний колір і тільки після цього вони насичуються іншими тонами.

При бажанні та наявності досвіду вдасться самостійно в домашніх умовах провести будь-який тип фарбування натурального. До того ж виробники в даний час пропонують досить широкий арсенал засобів для проведення того чи іншого типу фарбування.

У нашому інтернет-магазині "Б'юті-Маркет" Ви зможете придбати все необхідне обладнання для манікюру і педикюру за доступною ціною і відмінної якості!         

Інші статті