Кошик
102 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (095) 275 27 52
+38 (050) 318 43 96
Бьюти-Маркет

Чому для салону краси так важлива вивіска?

Чому для салону краси так важлива вивіска?

Її зовнішній вигляд є уособленням жіночої преображення після відвідування салону краси. Приваблива вивіска завжди викликає інтерес потенційних клієнтів. Якщо вона неправильно виконане або взагалі відсутня, то мало клієнтів захоче відвідати ваш салон краси, який би якісний сервіс ви б не пропонували. Хто б що не говорив, але все ж зустрічають по одягу.

Навіщо в салоні краси потрібна вивіска?

Багато хто вважає що такі заклади зовсім не потребують вивісці, стверджуючи, що жінки знайдуть салон незалежно від того, чи є вивіска.

Але вони помиляються. Жінки люблять все яскраве, красиве і модне. Тому вони завжди віддають перевагу закладам, які пропонують хороший сервіс і стильний дизайн. Перевагою є велика кількість дзеркал у закладі, адже виходячи від майстра, клієнт хоче оцінити результат і помилуватися своїм відображенням у дзеркалі.

Тому вивіска дійсно потрібна і підходити до її вибору варто з особливою увагою. Перед замовленням оформлення фасаду салону краси потрібно оцінити різні варіанти, які пропонує ринок:

• Металеві, пластикові, банерні вивіски без підсвічування;

• Світлові короби;

• Об'ємні букви з підсвічуванням;

• Плоскі букви;

• Панель-кронштейни.

Потрібно брати до уваги той факт, що жінки-відвідувачки салони краси, як правило, вони матеріально забезпечені і чудово розбираються в трендах. Тому вивіски салону і її дизайн повинні відповідати сучасним модним тенденціям.

При оформленні фасаду треба добре все продумати, підібрати найбільш підходящий шрифт, подумати, куди помістити логотип, яке світлове рішення краще вибрати. Завдяки сучасним технологіям кожен може самостійно розробити зразок вивіски.

Є певні умови, які дозволяють зробити рекламу ефективнішою.

Основні критерії, що пред'являються для вивіски салону краси:

• Вона обов'язково повинна бути і це не обговорюється;

• Вивіска повинна відображати всю необхідну для клієнта інформацію, тобто надавати дані, які стосуються не тільки назви, але й спеціальних послуг;

• На вивісці варто вказувати не тільки назву закладу, а також його призначення;

• Обов'язково має бути логотип вашої організації;

• Для темного часу доби варто підібрати підсвічування. Вивіска завжди повинна бути помітна;

• Текст повинен бути зрозумілим. Надмірно химерні шрифти можуть виглядати красиво, але їх дуже складно прочитати. Варто зупинитися на варіанті, який є втіленням естетики і практичності;

• Потрібно створити зовнішню вивіску салону краси, яку вдасться побачити і прочитати проїжджаючи повз на автомобілі зі швидкістю 60 км/год.

Оформляючи свій заклад не варто шкодувати грошей на рекламу. Варто подбати про наявність красивою вивіски, візитках, буклетах і інших дуже важливих деталях. Все це відіграє величезну роль у залученні клієнтів.

Як повинна виглядати ідеальна вивіска салону краси?

Незалежно від вартості вивіски вона обов'язково повинна бути. Кожен салон краси, перукарня потребують зовнішньої реклами, яка збільшить популярність і підніме продажу. Якщо додати до цього грамотне проведення промо-акцій, то клієнтська база збільшиться.

Велика частина відвідувачів салонів краси розташовуються в безпосередній близькості. Ці жінки живуть або працюють поблизу. Не варто забувати про це при виборі найбільш підходящою зовнішній рекламі салону.

Першою деталлю, яка притягує увагу і погляди клієнтів – це яскрава і красива вивіска і цікаве назву.

Цільова аудиторія салону краси – це в основному жінки. Вони завжди намагаються стежити за тим, як вони виглядають і підсвідомо помічають і запам'ятовують способи, що дозволяють досягти досконалості.

Дівчата дуже часто глянувши на вивіску, приймають рішення щодо того, відвідувати цей заклад чи ні.

Важливим моментом при відкритті салону краси є вибір назви. Це може зіграти істотну роль і вплинути на подальше просування. При продумуванні варто враховувати кілька важливих моментів:

• Воно повинно бути привабливим і в міру креативним;

• Його смислове значення обов'язково повинно мати лише одну трактування;

• Назва повинна викликати позитивні асоціації.

Розробити концепцію для оформлення вивіски салону краси нелегко. Експерти стверджують, що реклама обов'язково повинна бути помітною, інакше в ній немає сенсу.

Найважливіші моменти в вивісці:

• Інформативність. Вивіска обов'язково повинна доносити правильну інформацію, причому в потрібному обсязі. Дуже важливо підібрати відповідний шрифт;

• Доступність. Краще всього розмістити вивіску там, де її буде бачити багато людей;

• Помітність. Вивіска повинна бути такою, щоб її можна було побачити і прочитати в будь-який час доби і з будь-якої відстані.

Юридичні аспекти

У питанні вивісок справа не обмежується лише організаційними моментами і оформленням. Є також юридична сторона даного питання. Правові норми встановлюються місцевими органами влади. Тому питання, пов'язані з вивісками регулюються правилами розміщення зовнішньої реклами. Тому варто вивчити нормативні акти влади про зовнішній рекламі, вивчивши два важливих питання – правила розміщення та інформацію, яку вона повинна містити.

У нашому інтернет-магазині "Б'юті-Маркет" Ви зможете придбати за доступними цінами все необхідне перукарське обладнання для догляду за волоссям!    

Інші статті