Кошик
102 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (095) 275 27 52
+38 (050) 318 43 96
Бьюти-Маркет

Масаж зміями

Масаж зміями

Масаж зміями вважається одним з різновидів екзотичного масажу. Змії у європейців викликають почуття страху, відрази, цікавості. Азіатські народності з захопленням і повагою ставляться до змій. У багатьох східних країнах змія є втіленням символу мудрості і вважається священною твариною.

Що можна лікувати зміями?

Про можливості лікування зміями відомо досить давно. Неспроста змія зображена на емблемі медицини. За допомогою отрути лікують багато захворювань, такі як поліартрит, ревматизм, невралгія і мігрень. У східній медицині використовується не тільки отрута, але також кров і жовч змії. Люди, часто спілкуються зі зміями, помітили, що якщо поносити якийсь час живу змію на шиї, то вдасться позбавитися від головного болю. Після перебування в суспільстві рептилій врівноважується нервова система, з'являється відчуття спокою і врівноваженість.

Саме ці властивості змій і дали початок розвитку рептилиотерапии – новому виду процедур. Змія в якості масажиста звучить незвично, але сміливці, які ризикнули спробувати зміїний масаж, стверджують, що він допомагає позбутися від стресу.

Виконання масажу зміями

Вся процедура екзотичного зміїного масажу триватиме близько півтори години. Для виконання масажу використовуються 5-6 змій різного розміру і ваги. Звичайно, це не отруйні види. Вони розташовуються на голому тілі людини, після чого вони починають повзати в довільному напрямку.

Для поверхневого масажу використовуються легкі види змій, а для більш глибокого – важкі. Це може бути лазающий плямистий полоз і королівська змія. Їх ковзаючі, плавні рухи сприяють легкого масажу тіла. Масаж зміями допомагає розслабитися і вводить у стан спокою й умиротворення. Додатково до всього, на думку власників салонів краси, масаж володіє лікувальним дією. Змії відчувають вогнище захворювання на людському тілі і повзуть саме туди, масажуючи ті ділянки, які особливо цього потребують.

Клієнта не залишають на самоті в суспільстві змій. За процедурою безперервно спостерігає фахівець, він не дає зміям свиваться в клубок. Тому зміїний масаж є повністю безпечною процедурою. Що стосується приємності процедури, то це справа смаку.

Далеко не кожен зможе розслабитися і отримати задоволення в той час, коли по його тілу плазують змії. Багато звертаються до цього виду масаж саме через екзотики і бажання отримати гострі відчуття. Салони краси, які пропонують відвідувачам такий вид масажу, не відчувають нестачі в клієнтах.

Ефективність зміїного масажу полягає в ефекті від його виконання:

  • Релаксація. Під час сеансу змії повзають по тілу, що сприяє розслабленню м'язів. В результаті виявляється оздоровчий ефект відносно організму та психіки;
  • Лікування. Організм позбавляється від негативної енергії. Після виконання процедури усуваються болю в області спини, голови, нормалізується артеріальний тиск;
  • Подолання страху змій. Масаж допомагає пацієнту, який боїться змій позбутися від цього страху.

Під час масажу задіюється спина і руки. Для проведення процедури використовуються удави, королівські пітони і вужі. Їх довжина становить не більше 1,5-2 м. Щоб доставити пацієнта задоволення, не створивши дискомфорту, то варто орієнтуватися саме на таку довжину змій. Рептилії живуть в розпліднику, де за ними доглядають спеціалісти.

Протипоказання

  1. Наявність психологічних захворювань і психіатричних проблем є обмеженням до виконання процедури. В таких випадках не варто перебувати поряд зі зміями, адже вони цього не люблять.
  2. При сердечно-сосудистых заболеваниях выполнение массажа может привести к повышению давления.
  3. Также массаж змеями не выполняется при наличии кожных и венерических заболеваний.

Преимущества процедуры

  • Для проведения процедуры используются неядовитые виды змей, которых кладут на тело пациента сытыми. Поэтому процедура полностью безопасна.
  • Такий вид масажу дарує незабутні і неповторні відчуття. Масаж зміями підходить для любителів екстриму та екзотики. Він допомагає досягти душевної гармонії, релаксації і позбавляє від стресу. Масаж ефективний щодо лікування захворювань хребта, мігрені, спазмі м'язів спини і плечей.
  • Зміїний масаж спочатку надає заспокійливу дію і через 3-5 хвилин пацієнт відчуває глибоке розслаблення з-за тепла, яке передається через тактильний контакт. В кінці відчувається спокій і розслаблення, яке проходиться по всьому тілу.
  • Спілкування з рептиліями на фізичному рівні гармонізує сприйняття світу і себе. Виробляється впевненість у собі і підвищується самооцінка.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент стаціонарних масажних столів, складних масажних столів, а також масажних масел вищої якості.

Інші статті