Кошик
102 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38 (095) 275 27 52
+38 (050) 318 43 96
Бьюти-Маркет

Китайський масаж: техніка виконання і корисні властивості

Китайський масаж: техніка виконання і корисні властивості

Китайські традиції лікування пройшли через століття і не втратили свою актуальність, незважаючи на численні досягнення косметології та медицини. Далі будуть розглянуті основні принципи, якими керуються лікарі при виконанні традиційного масажу.

Що являє собою китайська техніка виконання масажу?

Китайську медицину неможливо розглядати окремо від філософських вчень, яких дотримуються жителі Китаю. Відмінність китайського масажу від класичного полягає в світогляді східної і західної культур.

Згідно з класичним розуміємо масаж – це сукупність певних прийомів, які механічно впливають на стан тканин. Згідно з китайськими традиціями це не тільки тілесне вплив, але також спосіб гармонізації струму життєвої енергії в тілі.

У відповідності з уявленнями китайських лікарів енергія пронизує все тіло рухається по меридіанах – каналах. У разі порушення струму енергії починається патологічний процес.

Між тонким і матеріальним світом існує безперервний зв'язок.

Кожен меридіан має певні точки, впливаючи на які вдається досягти того чи іншого ефекту. Саме це уявлення є основою мистецтва голковколювання.

Основою китайського масажу є той же принцип, але точки активізуються за рахунок вібрації, щипків, натискання, які тонко регулюють струм енергії в організмі.

Для проведення китайського масажу можуть використовуватися додаткові пристосування, такі як банки та скребки.

Зони впливу масажу визначаються розташуванням важливих енергетичних центрів. До них належать – живіт, спина, голова, шия, стегна, сідниці, обличчя і ноги. На цих ділянках тіла розташовуються точки, які несуть відповідальність за роботу всіх органів, тому масаж може використовуватися для лікування багатьох захворювань:

· Травні порушення;

· Захворювання опорно-рухового апарату;

· Нервові розлади;

· Захворювання дихальної системи;

· Патології серця і судин;

· Проблеми з сечовиділенням.

Більшість методик китайського масажу переслідує терапевтичні цілі, тому варто приготуватися до можливих хворобливих відчуттів.

Практики китайського масажу дозволяють домогтися суттєвого омолодження, борються із зайвою вагою, в'ялістю шкіри обличчя, целюлітом і зморшками.

Техніки китайського масажу

Лікувальний масаж Туйна

Під час процедури здійснюється глибоке мануальний вплив на шкіру, м'язи і кістки за допомогою штовхання, розтирання, натискання і вытяжений. Масажист активізує струм енергії в певних ділянках, що надає потужну оздоровчу дію завдяки одночасній стимуляції тканин тіла, кровоносної системи і біоенергетичних потоків.

Техніка з успіхом застосовується для терапії різних захворювань:

· Артрит, грижа, артроз, остеопороз;

· Порушення травлення;

· Зниження імунітету;

· Патології репродуктивної системи;

· Захворювання дихальної системи (синусит, риніт, бронхіт).

Використання китайського масажу дозволяє позбутися від болю, дискомфорту, пов'язаних із застарілими травмами. Спеціальні прийоми дозволяють відновити і відновити пошкоджені структури.

Масаж не виконують при онкології, опіках, вагітності, псоріазі, менструації і шкірних інфекціях.

Баночний масаж

Вчені та лікарі довели позитивний вплив пристосувань, які створюють короткочасний вакуумний ефект на тканини організму. Стародавні китайські лікарі пересували банки по меридіанах, де протікає енергія для відновлення правильного струму. Додатково здійснювалося розігріваючу дію за рахунок припливу крові. Вдається вивести продукти обміну, блокувати запальні процеси і підвищити імунітет.

Така масажна методика застосовується для лікування і профілактики простудних захворювання, органів ШЛУНКОВО-кишкового тракту, дихальної та ендокринної систем. Китайський баночний масаж ефективний при патології опорно-рухової системи.

Тривалість процедури пов'язана з типом шкіри, станом організму і займає близько 5-20 хвилин. Перед застосуванням вакуумної терапії варто провести діагностику всього організму. Лікар зможе прийняти рішення на підставі отриманих даних про потрібною мірою впливу і необхідність проведення комплексу додаткових заходів.

Масаж Гуаша

Це унікальна методика, яка включає в себе лікувально-профілактичні та діагностичні заходи. Для виконання масажу використовується нефритовий скребок. Порівняно з іншими масажними техніками він впливає не тільки точки, але також по всій довжині меридіанів. Під дією швидких поздовжніх рухів стимулюється струм енергії. Активізується робота кровоносних судин, усуваються застійні явища. Додаткове оздоровлюючу дію досягається завдяки застосуванню олії з цілющих трав, які забезпечують м'яке ковзання скребка.

Діагностична частина масажу полягає в стародавньому мистецтві читання синців, синців і почервоніння. Їх кількість пов'язана з проблемами зі здоров'ям, які потребують вирішення.

Є кілька видів масажу Гуаша залежно від мети проведення процедури:

· Косметичний. Недоліки усуваються одночасно на двох рівнях – виводяться токсини і алергени завдяки опрацюванню зон ШКТ, відновлення регенеративних і захисних властивостей шкіри;

· Профілактичний. Вплив спрямований на великі ділянки шкіри. За рахунок цього вдається змінити схему меридіанів. До того ж процедура очищає організм від продуктів обміну;

· Лікувально-діагностичний. Скребковий масаж допомагає усунути гінекологічні та урологічні проблеми, захворювання печінки, ШЛУНКОВО-кишкового тракту, кровоносної системи.

Китайський масаж стоп

Це одна з найбільш корисних і приємних процедур. На стопі розташовується більше кількість біологічно активних точок, які відповідають за роботу всього організму. Фахівець в області китайської медицини за зовнішнім виглядом стопи може оцінити стан основних систем.

Вплив на енергетичні точки на стопі здійснюється за допомогою пальців. Технологія нагадує голковколювання.

Масаж стоп допомагає усунути надлишок «холоду» в організмі. У поєднанні з іншими методиками вдається впоратися з застудою, урологічними і гінекологічними захворюваннями. До масажу можна звертатися для поліпшення настрою, самопочуття, усунення депресії, неврозу, хронічної втоми.

Китайський масаж голови

Активізація кровообігу шкіри голови і головного мозку дозволяє позбутися від больового синдрому, виявляється знеболюючу дію, усуває напругу і спазм. Натискання на енергетичні точки, розташовані в області чола, щік, носа, рота і скронь дозволяє відновити баланс енергії.

Залежно від цілей і техніки, масаж надає стимулюючу або заспокійливу дію. Вдасться позбавитися від мігрені, запаморочення, підвищити концентрацію уваги і пам'ять. Вплив зачіпає емоційний стан, обмінні процеси в корі головного мозку. Процедура має виражену косметичну дію.

У нашому інтернет-магазині "Б'юті-Маркет" Ви зможете придбати за доступною ціною відмінний масажний стіл високої якості!

 

Інші статті