Перукарська мийка Milton
Виробництво: Україна
Сучасна перукарська мийка Milton – це якість класу «люкс» у поєднанні з сучасним дизайном і високим рівнем комфорту.
Мийка оснащена глибокої української/італійської керамікою з регулюванням кута нахилу.
Станина миття виконана з водостійкої фанери з металевим покриттям, що робить її довговічною у використанні.
Зручне крісло виготовлено з якісного шкірозамінника, колір якого підбирається індивідуально з представленої нижче панелі.
Дивитися колірну палітру кожзамом
Кераміка ж може бути як білої, так і чорною. Україна лише в білому кольорі.
Ціна мийки з української керамікою - 346 €
Ціна мийки з італійської керамікою - 396 €
Мийку можна прошити ґудзиками (з доплатою).
Розміри:
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Ручний душ, Змішувач |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 130 см |
| Ширина мийки перукарні | 70 см |
| Висота перукарської мийки | 93 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Основні | |
| Кераміка | Україна (біла) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання води в мийці | Нижнє, Бічне |