5 250 ₴
Відправка з 19 квітня 2026









Манікюрний стіл Mark SM-100-00
Виробник: Україна
Манікюрний стіл Mark SM-100-00 – стандартна модель для салонів краси з акцентом на практичність та акуратний зовнішній вигляд. Стільниця забезпечує стійкість та зручність при щоденному навантаженні, а захисна пластикова кромка зменшує ризик сколів по периметру. Тумбу можна встановити праворуч або ліворуч, щоб адаптувати робоче місце під планування кабінету та звичний формат роботи майстра.
Переваги:
Технічні характеристики:
Манікюрний стіл Mark SM-100-00 має безліч різноманітних додаткових модифікацій, які можуть бути додані до стандартної комплектації з доплатою.
Також, на ваше бажання, фасади можуть бути виготовлені в будь-якому кольорі з представленої широкої колірної гами.
Розетки, замочок не входять до стандартної комплектації.
Ціни на додаткові опції до столу Mark SM-100-00 можна переглянути за посиланням.
Колір: на вибір
Дивитись палітру ДСП
Гарантія 12 місяців, післягарантійне обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий |
| Кількість полиць | 0 шт. |
| Матеріал опори | ламінована ДСП |