Фрезер MARATHON Champion Cube 40.000 об./хв (оригінал)
Виробництво: Південна Корея
Фрезер MARATHON Champion Cube - професійний апарат для манікюру і педикюру, призначений для цілого ряду процедур з нігтьової пластиною, таких, як нарощування, корекція акрилових та гелевих нігтів. Так само застосовується для обробки натуральних нігтів.
Marathon Champion Cube - чемпіон серед фрезерів, забезпечує плавне обертання насадки зі швидкістю до 40 000 об/хв! Крутний момент мотора 4.5 Н/см створює величезну силу обертання і дозволяє витримувати максимальні навантаження. Корпус виконаний в сучасному дизайні.
Блок живлення обладнаний плавним електронним регулюванням швидкості і режиму реверсу.
Кнопки управління для зручності розташовані з одного боку, шнур ручки підключається з фронтальної сторони, що виключає його перегин, достатня кількість гнізд для змінних насадок, покращена система охолодження фрезера.
Ручка оснащена зручним механізмом для швидкої заміни і фіксації фрез. Металевий наконечник ручки надійно захищає передній підшипник від попадання пилу.
Педаль вмикання/вимикання робить управління фрезером ще зручніше і звільняє руки майстра. Фрезер оснащений вбудованою системою безпеки, що захищає його від перевантажень і перепадів напруги в електричній мережі.
Комплектація:
Колір: білий.
Сертифікат якості. Заводська документація.
Гарантія на настільний блок: 24 місяці
Гарантія на ручку (мікромотор): 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 40000 об/хв |
| Потужність | 45 Вт |
| Особливості | Реверс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 15.5 мм |
| Ширина | 115 мм |