Крісло клієнта Ice Diamant на диску
Виробництво: Китай
Особливості:
Затишне крісло клієнта Ice Diamant дуже красиво буде виглядати в будь-якому інтер'єрі приміщення.
Оббивка виконана якісної екошкірою. Високу спинку оснастили опцією нахилу.
Висоту сидіння можна регулювати пневматичним підйомником. Крісло оснащене функцією обертання на 360 градусів. У нього міцна позолочена база на диску.
Характеристики:
Габаритні розміри:
Кольори: чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | Диск |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 580 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 420 мм |
| Глибина сидіння | 405 мм |
| Ширина сидіння | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір бази стільця | Хром |