Універсальний контейнер для насадок і фрез
Виробництво: Україна
Завдяки універсальному контейнера всі фрези і насадки можна зберігати і стерилізувати в одному боксі.
Контейнер виготовлений з медичної нержавіючої сталі, вміщує 64 насадки.
Діаметр боксу 67 мм, висота 60 мм
Має зручний знімний тримач.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид апарату | Універсальний |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 67 см |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Нове |
| Ширина | 67 см |
| Тип обладнання | Контейнер для дезінфекції інструментів |
| Виробник | Мікростоп |