Педикюрная витяжка Taifun Pro P1
Виробник: Україна
З педікюрній витяжкою Taifun Pro P1 процес догляду за нігтями стане більш простим і комфортним. Taifun — перша витяжка в Україні такої потужності, яка може працювати з НЕРА-фільтром і мішком.
Потужність регулюється. Ви також можете з легкістю встановити необхідну висоту - від 45 до 75 див.
Витяжку можна вибрати з підставкою для гомілки або без.
Характеристики:
Комплектація: витяжка, тринога (є/немає),фільтр, гарантійний талон.
Колір:
Гарантія 12 місяців
Післягарантійне обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Dustwell |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Матеріал | Метал |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Ні |
| Вид | Для педикюру |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 96 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 5800 об/хв |
| Основні | |
| Комплектація | з підніжкою |
| Продуктивність витяжки | 1080 (куб. м/мин) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип витяжки | Педикюрна |