Манікюрний стіл Valio
Виробництво: Velmi, Україна
Особливості:
Колекція нових модульних манікюрних столів Valio — концепція стильного меблевого дизайну, комфортності, багатофункціональності для роботи нейл-майстрів.
Колекція продумана до дрібниць, що дає можливість розумно використовувати робочий простір, як невеликих салонів, так і нейл-студій, розділяючи приміщення на окремі зони і роблячи їх більш функціональними.
Колекція манікюрних столів Valio має відмінну рису - можливість під час роботи завжди зберігати ідеальний порядок на робочому місці: спеціальні отвори в стільниці дозволяють замаскувати дроти. Стільниця виконана в строгому лаконічному стилі, з зносостійких матеріалів, стійка до щоденної дезінфекції та впливу хімічних речовин.
Характеристики:
Габаритні розміри:
Колір можна вибрати із запропонованої палітри.
Гарантія 12 місяців
Під замовлення. Термін виготовлення 10-14 днів.
Стіл можна доукомплектувати мобільного тумбою і розетками (з доплатою).
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1260 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 790 мм |
| Ширина | 1260 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус тумби | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип манікюрного столу | Безтумбовий |
| Кількість полиць | 0 шт. |
| Матеріал опори | ламінована ДСП |