Косметологічна візок Estet Duo
Виробництво: Velmi, Україна
Особливості:
Технічні характеристики:
Габаритні розміри:
Колір на вибір
Термін виготовлення 5-7 робочих днів
Гарантія 12 місяців
Дивитися весь каталог виробника Velmi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця-лоток | 0 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | метал, гума |