Стільчик майстра Alex
Виробництво: Китай
Особливості:
Стільчик для майстра Alex, виготовлений у вишуканому трендовому стилі, стане окрасою вашого салону.
В основі стільця золоті тонкі ніжки, які можуть витримати досить високе навантаження.
Сидіння з високою спинкою, оббите якісною екошкірою з декоративними елементами.
Висота фіксована.
Спеціальні накладки на ніжках стільця запобігають ковзанню та подряпинам на підлозі.
Габаритні розміри:
Колір: сірий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | стандартна (4 ніжки) |
| Особливості | Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 455 мм |
| Глибина стільця | 550 мм |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка стільчика | штучна шкіра |
| Форма стільчика | квадратна |