Стільчик майстра Lion plus 2
Виробник: Китай
Особливості:
Стільчик майстра Lion plus 2 виконаний у класичному скандинавському дизайні, має комфортне сидіння та зручний рівень підлокітників.
В його основі пятилучева хромована база на коліщатках, що дозволяє легко переміщати стілець з будь-якого підлогового покриття. площі.
Сидіння оббите якісної еко-шкірою, яка легко миється і чиститься.
Зручний і практичний стілець майстра Lion plus 2 стане незамінним обладнанням будь-якого салону краси, додасть нові емоції в інтер'єрі, підкреслюючи його вишуканість і сучасність.
Технічні характеристики:
Колір: бежевий, чорний, сірий, зелений, коричневий, червоний.
Гарантія 6 місяців


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Наявність підлокітників, Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Підлокітник | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 460 мм |
| Глибина сидіння | 370 мм |
| Ширина сидіння | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка стільчика | штучна шкіра |
| Форма стільчика | квадратна |
| Колір бази стільця | Хром |
| Колір оббивки | Бежевий |