від 2 680 ₴
Відправка з 26 травня 2026



Ширма Lashes and Brows
Виробництво: Україна
Особливості:
Складаний дизайн ширми дозволяє компактно зберігати її, зонувати приміщення і приховувати до двох метрів робочого простору, дозволяючи, як майстрів, так і клієнтам підготуватися до робочого сеансу.
Ширма Lashes and Brows є незамінним атрибутом будь-якого салону краси, надає косметичні послуги.
На підставі даної моделі натуральне дерево та інтер'єрна тканина з принтом.
Стильний дизайн і компактні розміри стануть ключовими факторами при виборі даної моделі, а також підкреслять стильний та сучасний інтер'єр кожного салону краси.
Габаритні розміри:
Також ви можете замовити ширму за індивідуальним розміром.
Виготовляється під замовлення 3-5 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота ширми | 1800 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення екрана | тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Товщина ширми | 30 мм |
| Ширина однієї секції ширми | 400 мм |