Витяжка для педикюру Harbor Air Podo
Виробництво: Україна
Особливості:
Витяжка для педикюру Harbor Air Podo — це революційний прорив, за допомогою якого можна надавати якісні професійні послуги.
Harbor Air Podo поєднує в собі повний спектр функцій, які необхідні для досягнення бездоганної роботи майстра педикюру.
За допомогою 8-ми ступінчастою регулювання висоти майстер зможе підібрати найбільш оптимальну для подальшої комфортної роботи, забезпечуючи максимальну зручність не тільки для клієнта, але й для себе, знижуючи навантаження зі спини навіть за умов тривалих сеансів.
Дана модель являє собою інноваційний продукт на ринку обладнання для салонів краси.
Ключові особливості:
ергономічний дизайн;
верхня частина витяжки з нержавіючої сталі;
поверхня легко обробляється антисептиком;
маневрені колеса дозволяють легко переміщати витяжку;
2-х рівнева фільтрація дозволяє утримувати 99% пилу;
потужний двигун;
монолітний корпус — надійна конструкція, яка включає в себе тумбу на колесах і вбудовану витяжку;
зручне розташування кнопки живлення на корпусі.

Технічні характеристики:
Габаритні розміри:
Інформація по фільтрам
При середній навантаженні основний фільтр служить до 1,5-2 місяці, попередній - 2-3 тижні. Залежить кількості процедур. Обслуговування (чищення) наприкінці робочого дня.
Вартість: основний – 350 грн. , Попередній - 100 грн.
Витяжка комплектується одним основним та трьома попередніми фільтрами.
Термін виготовлення 3-5 днів
Товар сертифікований. Сервісний центр.
Гарантія 18 місяців, післягарантійне обслуговування.
| Задати запитання за товаром | ![]() |
![]() |


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Для педикюру |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Матеріал | Метал |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Змінні мішки для пилу | Ні |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Ширина | 32 см |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 2600 об/хв |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Продуктивність витяжки | 80 куб. м/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип витяжки | Педикюрна |
| Колір решітки | Білий |