Стільчик майстра Rio на диску
Виробництво: Китай
Особливості:
Стільчик майстра Rio на диску стане - незамінний атрибут для сучасного салону краси, який сподобається кожному, як професійним майстрам, так і клієнтам.
Широка палітра кольорів дозволяє підібрати необхідну забарвлення для оформлення свого робочого б'юті простору.
Широке сидіння, м'яка спинка, зручний рівень підлокітників гарантують максимальну зручність для кожного клієнта.
На підставі стільчика міцний металевий хромований каркас на диску, що гарантує тривалий термін експлуатації навіть при щоденному використанні.
В оббивці даної моделі екошкіра, яка є практичним в експлуатації і регулярному використанні, її можна чистити, мити й дезінфікувати.
Використання диска найбільш оптимально для малорухомих робочих зон, таких як зона манікюру.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри:
Колір: бежевий, червоний, жовтий, сірий, оранжевий, коричневий, фіолетовий, світло-сірий.
Гарантія на газліфт 6 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | Диск |
| Особливості | Наявність підлокітників, Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Підлокітник | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 405 мм |
| Глибина стільця | 390 мм |
| Ширина стільця | 505 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка стільчика | штучна шкіра |
| Форма стільчика | квадратна |
| Колір бази стільця | Хром |