1 975 ₴
Відправка з 29 травня 2026









Тримач для рушників 081
Виробництво: Україна
Тримач для рушників 081 — універсальне рішення для оснащення професійного салону краси і його б'юті майданчиків.
Дана модель виконана з міцного металевого каркасу, який забезпечує надійність і стійкість держателя при повному завантаженні.
Якісне полімерне покриття гарантує збереження презентабельного вигляду, а також захист від впливу негативних факторів довкілля.
Тримач для рушників забезпечить компактне розміщення та естетичне зберігання рушників у салоні.
Тримач виготовляється у кількох випадках.
Габаритні розміри:
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами!
Ціни вказані за тримачі у чорному кольорі, золотий – з доплатою!
Термін виготовлення 15 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Місткість рушників | 4 і більше |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Метал |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Полиця |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 280 мм |