Перукарська мийка Milan Diamant
Виробництво: Velmi
Перукарська мийка Milan Diamant являє собою приклад вдалого поєднання практичності, надійності і сучасного дизайну.
Дана модель має все необхідне для надання професійних перукарських послуг, як для чоловіків, так і для жінок.
Перукарська мийка Milan Diamant укомплектована механізмом регулювання кута нахилу кераміки, що забезпечує максимальний комфорт.
Для роботи з довгими волоссям або ж при виборі мийки для жіночого залу варто звернути увагу на більш глибоку кераміку, що зможе істотно полегшити роботу майстра.
Широке крісло мийки дозволить зручно розташовуватися клієнтам навіть з самими пишними формами.
В оббивці крісла зносостійка вологостійка екошкіра, прикрашена стразами.
Вона не боїться миючих і чистячих засобів і надовго зберігає свій первісний товарний вигляд при акуратному використанні.
При виготовленні даної моделі використовуються тільки високоякісні матеріали і комплектуючі, що сприятливим чином позначається на регулярному використанні.
Доступні варіанти:
Набір сантехніки входить в комплектацію.
Габарити:
Термін виготовлення 14 днів.
Гарантія 12 місяців та післягарантійне обслуговування.
Сервісний центр.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Підключення води | Заднє |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 125 см |
| Ширина мийки перукарні | 66 см |
| Висота перукарської мийки | 99 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кераміка | Кераміка New York (біла/чорна) |
| Під'єднання води в мийці | Заднє, Нижнє, Бічне |