Ширма Бетон
Виробник: Україна
Складна ширма Бетон є відмінним рішенням для розділення простору на функціональні зони у Вашому салоні. Крім цього, ширма стане стильним декоративним елементом, принагідно виступаючи оригінальним фоном для фото.
Рамка – натуральне дерево, зверху натягнуте вінілове полотно. Зворотний бік ширми виконано в білому кольорі. Таку ширму можна мити і обробляти спиртовмісними засобами.
Стандартні розміри ширми на 3 секції:
Розміри ширми на 4 секції:
Ширму можна виготовити з будь-якою кількістю секцій, а також нанести Ваш логотип (з доплатою).
Вартість ширми залежить від кількості секцій та розміру фотодруку.
Вартість ширми залежить від кількості секцій та розміру фотодруку. Для зручного використання ширму можна доукомплектувати коліщатками або ніжками-підставками .
Термін виготовлення – 8-10 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Висота ширми | 1800 мм |
| Ширина однієї секції ширми | 450 мм |
| Вага ширми | 7 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення екрана | вінілове полотно |
| Колір | Бетон |