Лампа для манікюру UV SUN 1 SE, 48W (оригінал)
Виробництво: Китай
Лампа для манікюру UV SUN 1 SE - оновлена версія SUNUV ONE 48W, з підвищеною енергоефективністю і надійністю, що збільшує термін експлуатації і скорочує відсоток гарантійних випадків.
Лампа якісно і швидко проводить сушку будь-яких лакових покриттів.
Магнітне дзеркальне дно знімається, корпус виготовлений з високоякісного пластику.
Технічні характеристики:
Сертифікат якості.
Гарантійний термін 6 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Вид обладнання | УФ CCFL+LED лампа |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові функції | Висувне дно, Таймер, Сенсор датчика руху |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Ні |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |