Перукарський візок Ceriotti CITY
Виробництво: Ceriotti, Італія
Особливості:
Компанія CERIOTTI всесвітньо відомий виробник обладнання для перукарень та салонів краси. Високий рівень якості, надійність, застосування новітніх технологій у виготовленні обладнання є відмінною рисою CERIOTTI.
Візок CITY — функціональний помічник майстра перукаря.
Візок виготовлений з міцного пластику і встановлений на колеса для легкого переміщення.
Шість висувних лотків. Будь-які два лотки можна встановити на рівні робочої поверхні, збільшивши її площу.
Габаритні розміри:
Колір: чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ceriotti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип візка | закрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Полиця-лоток | 6 шт. |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 920 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Пластик |
| Ящик (висувний) | пластик |
| Полиці | пластик |
| Колеса (колісні опори) | пластик, гума |