Столик Ontario
Виробництво: Україна
Особливості:
Столик Ontario - це зручний та функціональний додаток до педикюрне крісло Ontario . Спеціально розроблений для цього крісла, він дозволяє майстру одночасно проводити процедури манікюру та педикюру, значно підвищуючи комфорт роботи. Також стіл ідеально підходить для того, щоб розмістити чашку чаю або кави, а також частування для клієнта, створюючи атмосферу затишку та зручності.
Переваги:
Технічні характеристики:
Виготовляємо на замовлення. Термін виготовлення 10-14 днів.
Гарантія 12 місяців, післягарантійне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 1 опора |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 680 мм |
| Глибина столика | 400 мм |
| Довжина столика | 320 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |