Косметологічний візок Астер
Виробництво: Україна
Особливості:
Косметологічний візок Астер стане прекрасним обладнанням для сучасного салону краси.
Лаконічний дизайн і практичність — це основні атрибути представленого виробу.
Три полки виконані з ламінованого ДСП 16 мм і з'єднані між собою хромованими трубами, в основі пластикові колеса.
Дві верхні полички оснащені додатковими бортами.
Розміри візка:
Колір: білий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |