Візок косметологічний Estet 2 ekonom
Проииводитель: Україна
Візок косметологічний Estet 2 ekonom широко користується попитом у майстрів б'юті індустрії різних напрямків. Зручний для зберігання косметологічних аксесуарів, витратних матеріалів, інструментів, масажних приладів і обладнання.
Візок виконаний з ДСП 16 мм, встановлений на пластикові колеса для легкого пересування. Ящики висуваються.
Габаритні розміри:
Колір: білий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП, Метал |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |