Перукарська мийка 1007-2
Виробництво: Україна
Подвійна мийка перукарня 1007-2, виконана в сучасному європейському дизайні, ідеально впишеться в інтер'єр будь-якого перукарського салону або барбершопу. Модель призначена для обслуговування одночасно двох клієнтів і укомплектована двома комфортними кріслами з високими підлокітниками і парою регульованих раковин овальної форми.
Міцна конструкція складається із звареного металевого каркаса, обтягнутого екошкірою високої якості. Колір оббивки можна вибрати за вашим бажанням з урахуванням домінуючого кольору в інтер'єрі салону.
Вибрати відтінок ви можете прямо зараз!
Подвійне стильне крісло повторює рельєф людського тіла, а отже, забезпечить вашим клієнтам комфорт під час процедури миття голови.
Обидві керамічні раковини оснащені регулюванням рівня нахилу. Колір раковин можна вибрати за вашим бажанням: пропонуємо на вибір білий або чорний.
Наявність 2 видів підведення комунікацій спростить встановлення мийки у вашому салоні.
Професійна сантехніка входить в комплектацію.
Особливості:
Розміри мийки:
Під замовлення, термін виготовлення становить 14 робочих днів. Вартість доставки згідно з тарифами компанії-перевізника.
Габаритні розміри товару в упаковці:
Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Змішувач |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Складові перукарної мийки | Підстава (станина), Крісло, Раковина |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Висота перукарської мийки | 96 см |
| Ширина мийки перукарні | 140 см |
| Глибина мийки перукарні | 130 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Матеріал станини | Метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Основні | |
| Підведення води | Заднє/бокове, Заднє/нижнє |
| Колір оббивки | на вибір |
| Колір раковини | Білий, Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання води в мийці | Заднє, Нижнє, Бічне |