Перукарська мийка 6001
Виробництво: Китай
Особливості:
Оригінальна перукарська мийка 6001 з повним функціоналом надасть клієнту салону повне розслаблення під час виконання майстром процедури. У новій моделі поєднуються витончений контрастний дизайн, комфорт і практичність.
База крісла-мийки виконана з високоміцного металу, який прихований посиленим пластиковим кожухом насиченого чорного кольору, керамічна раковина має білий колір.
Оббивка крісла виконана з якісного чорного шкірозамінника, верхня частина крісла має гарні плавні лінії і закруглені краї. Така модель стане чудовим рішенням для обладнання салону краси.
Мийка 6001 оснащена двома електроліфтами, за їхньою допомогою майстер має можливість регулювати висоту крісла і одночасно кут нахилу спинки, сидіння і частини для ніг, за допомогою перемикача педалей.
Зверніть увагу! Модель 6001 вимагає жорсткого кріплення основи до підлоги!
Для технічного обслуговування і підключення є спеціальний люк, підключення до каналізації бажано здійснювати знизу.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри:
Матеріал: екошкіра.
Колір: чорний.
Гарантія 12 місяців.
Доставка 5-7 днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Змішувач, Ручний душ |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Складові перукарної мийки | Підстава (станина), Крісло, Раковина |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Габаритні розміри | |
| Висота перукарської мийки | 85 см |
| Довжина перукарні мийки | 195 см |
| Ширина мийки перукарні | 63 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Опис основи і раковини | |
| Форма раковини | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання води в мийці | Нижнє, Бічне |