Візок перукарський M-3015A (ABS)
Виробник: Китай
особливості:
Зручний та багатофункціональний візок M-3015A(ABS) має набір всіх необхідних опцій для комфорту в роботі майстра.
Модель включає п'ять висувних містких ящиків, розкладні підставки для ємностей з фарбою, навісну поличку для флаконів, поперечину для рушників та тримач для фена.
Візок зносостійкий і удароміцний, завдяки матеріалу всіх пластикових деталей, які виконані з ABS пластику - матеріалу, який більш стійкий до впливу вологи, кислот і масел, ніж звичайний PP (поліпропілен).
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 42(67) х 36 х 92(h) див.
Колір: сірий.
Гарантія товару 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Утримувач для пляшок, Бічні панелі для аксесуарів і косметики, Мисочка для фарби, Тримач для фена |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | гума |
| Ящик (висувний) | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип візка | напівзакрита |