Універсальне крісло Atlant
Виробництво: Україна
Особливості:
Відмінними рисами крісла Atlant є лаконічний дизайн, функціональність та ергономічність, зручність та привабливий зовнішній вигляд.
М'яка набивка з високоякісного формостійкого поролону робить крісло затишним і комфортним, що дуже важливо для приміщень з активною відвідуваністю.
Міцна та приємна на дотик тканина оббивки може бути підібрана на ваш смак із наданої палітри кольорів та візерунків.
Декоративна каретна стяжка на високій спинці з втяжками на перетинах декорована гудзиками в тон. Вона формує об'ємні форми рельєфу спинки, що зберігає зовнішній вигляд та підвищує зносостійкість виробу. Кріплення каретної стяжки розраховані на тривалий (від 10 років та більше) термін експлуатації. Вони не розхитуються і зношуються з часом.
Дерев'яні стійкі ніжки можуть бути чорного, білого кольору, кольору світлого або темного дерева, на ваш вибір.
Ергономічна форма спинки, стильний дизайн, зручність та функціональність — все це однозначно говорить на користь крісла Atlant.
Вибирайте для себе лише найкраще!
Габаритні розміри:
Термін виготовлення 30 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| База стільця | стандартна (4 ніжки) |
| Оббивка стільчика | тканина |
| Форма стільчика | квадратна |