Перукарське крісло Kubik
Виробник: Україна
Кожен власник салону прагне облаштувати робоче місце перукаря всім необхідним для комфортної роботи спеціаліста. Стильне і зручне крісло Kubik стане не тільки відмінним помічником в роботі перукаря, але і доведеться до душі клієнтам салону.
Відмінна риса даного виробу – чіткі лінії корпусу, що виділяє крісло серед тисячі перукарських крісел.
Крісло комплектується гідравлічним підйомником.
База крісла в стандартній комплектації – пятилучье.
Підстава квадрат, з доплатою 80 €
диск ― з доплатою 100 €
Різноманітна палітра кольорів оббивки, дає можливість виконати крісло, яке вдало впишеться в інтер'єр Вашого салону краси.
Кожзам ексклюзив + 50 €
Під замовлення. термін виготовлення 14-20 днів.
Гарантія 12 місяців.
Післягарантійне обслуговування



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Блокування обертання крісла |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 620 мм |
| Глибина крісла | 500 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 560 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 660 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підйомний механізм | Пневматика |
| Колір бази крісла | хромований |
| Тип підіймального механізму крісла | гідравлічний |