Педикюрне крісло Kleo 2
Виробник: Україна
Педикюрне крісло Kleo 2 обладнаний пневматичним механізмом. Це дозволяє відрегулювати спинку крісла під час проведення процедур і забезпечити клієнту максимальний комфорт. Кут нахилу спинки становить 45 °.
Підстава крісла виготовлена з металу з покриттям з порошкової фарби. Надійна база крісла забезпечує довгий термін експлуатації виробу. Оббивка педикюрного крісла Kleo 2 – якісний кожзам, який довгий час зберігає свій первісний вигляд.
Широка гама кольорів оббивки дозволить виготовити крісло, що ідеально впишеться в інтер'єр салону краси.
Крісло виготовляється протягом 14-20 днів.
Вказана вартість на крісло з оббивкою "бюджет" + пластикові підлокітники.
Вартість крісла з металевими підлокітниками ― 310 €
Кожзам "ексклюзив" + 45 €
Гарантія 12 місяців.
Післягарантійне обслуговування.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Обертання крісла навколо своєї осі | так (на 360°) |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Підголовник | Нерегульований |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Пневматичний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинки | механічний |
| Тип підніжної частини крісла | Підставка-пуф для однієї ноги |
| Функціональні підлокітники | нерегульовані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 500 мм |
| Довжина крісла | 1000 мм |
| Ширина крісла | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Тип крісла | Крісло |