Косметологічна електрична кушетка DM-2341-2M із 2 моторами
Виробництво: Китай
Особливості:
Новий товар, опис очікується.
Основні переваги кушетки DM-2341-2M:
Розміри:
Дані для транспортування:
Колір: білий, бежевий.
Санітарно-гігієнічний висновок
Гарантія 12 місяців на фабричні дефекти. На пошкодження, спричинені експлуатацією, не поширюється.
| Поставити запитання щодо товару | |
|
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 2 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Підголовник | Знімний |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Білий |
| Обивний матеріал | Полиуретан |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2050 мм |
| Максимальна висота | 910 мм |
| Мінімальна висота | 610 мм |
| Ширина | 570 мм |