Косметологічна електрична кушетка DM-2341-3M із 3 моторами
Виробництво: Китай
Особливості:
Косметологічна кушетка-крісло DM-2341-3M з трьома електроприводами для регулювання висоти і положення спинки.
Ножна частина регулюється механічно. Плавний підйом крісла забезпечується електропідйомником.
Основа крісла компактна, металева, покрита якісним пластиком.
Розкладається до горизонтального положення і складається в крісло. Підлокітники опускаються вниз.
Основні переваги кушетки DM-2341-3M:
Розміри:
Дані для транспортування:
Колір: білий, бежевий, чорний.
Санітарно-гігієнічний висновок
Гарантія 12 місяців на фабричні дефекти. На пошкодження, спричинені експлуатацією, не поширюється.
| Поставити запитання щодо товару | |
|
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Підголовник | Знімний |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Колір | Бежевий |
| Обивний матеріал | Полиуретан |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2050 мм |
| Максимальна висота | 910 мм |
| Мінімальна висота | 610 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість електромоторів | 3 електромотори |