Кушетка масажна косметологічна SPA & Wellness BCH-2009, біла
Виробництво: Польща
Особливості:
Кушетка масажна косметологічна SPA & Wellness BCH-2009 - ідеальний вибір для професійних масажистів. Ця універсальна модель також підходить для кабінетів реабілітаційної медицини. Кушетка оснащена електричним регулюванням положення та дистанційним керуванням, а міцна конструкція забезпечує стабільність та безпеку пацієнта. Масажний стіл двосекційний та створений з урахуванням потреб масажиста, забезпечуючи максимальний комфорт як для клієнта, так і для фахівця.
Основні переваги кушетки:
Розміри:
Розмір упаковки: 194x77x83см;
Колір оббивки: білий.
На замовлення 14 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал конструкції столу | Натуральне дерево |
| Обивний матеріал столу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Особливості | Виріз для обличчя, Подушка-заглушка |
| Підголовник | Не передбачений |
| Тип масажного столу | Стаціонарний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47 кг |
| Висота столу | 840 мм |
| Довжина столу | 2150 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 840 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 660 мм |
| Ширина столу | 700 мм |