Перукарське крісло Dario BH-8163
Виробництво: Польща
Особливості:
Перукарське крісло Dario BH-8163 є невід'ємною частиною салону, де цінуються стиль та комфорт. Його лаконічний дизайн чудово поєднується з будь-якими дизайнерськими рішеннями вашого приміщення.
Модель виконана із якісних матеріалів. Підлокітники виготовлені із сталевого хромованого матеріалу. Сидіння та спинка перукарського крісла обтягнуті м'якою екошкірою, яка відрізняється довговічністю та міцністю в експлуатації. Гідравлічний витяг з функцією блокування обертання дозволяє плавно регулювати висоту крісла відповідно до індивідуальних уподобань. База виконана із стійкого хромованого п'ятипроменя, що забезпечує надійність та стабільність під час роботи.
Перукарське крісло Dario BH-8163 буде оцінено майстрами високого класу та їх клієнтами. Воно поєднує в собі функціональність, естетичність та комфорт, створюючи ідеальні умови для перукарських процедур. Крісло забезпечує зручність та ергономічність у роботі майстра, а також створює приємну атмосферу для клієнтів, де вони можуть повністю розслабитися та насолодитися процесом догляду за волоссям.
Розміри:
Розміри упаковки: 58 x 65 x 64 см.
Колір: коричневий, світло-сірий, сірий, чорний;
Гарантія 12 місяців.
Доставка 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Ножна педаль, Блокування обертання крісла |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 500 мм |
| Глибина крісла | 480 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 470 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 580 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підлокітник | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір бази крісла | хромований |
| Тип підіймального механізму крісла | гідравлічний |