Витяжка Bioniqa для педикюру Floor V1 White
Виробництво: Bioniqa, Україна
Особливості:
Bioniqa — найкраща пропозиція на ринку у своєму ціновому сегменті за якістю комплектуючих, креативним дизайном та сервісним обслуговуванням.Завдяки використанню педикюрної витяжки Bioniqa Floor V1 White майстер захистить себе та своїх клієнтів від вдихання шкідливих частинок нігтьового пилу та інших матеріалів при спилюванні, запобігатиме їхньому подальшому поширенню на робочому місці, тим самим забезпечуючи комфортні та безпечні умови роботи з дотриманням всіх санкцій. Не призначена для подологічних процедур.
Витяжка виконана у фірмовому стилі та має стильний дизайн. Інструкція 3 мовами.
Переваги:
Тихий режим роботи з допомогою регулювання потужності, у своїй зберігає продуктивність навіть за мінімальних оборотах.
Усі металеві деталі виготовлені із нержавіючої сталі. Не боїться обробки спиртовмісними засобами.
Ексклюзивна телескопічна ніжка із зручною можливістю регулювання висоти.
Унікальні дизайнерські грати з нержавіючої сталі.
Корпус із удароміцного пластику не боїться фізичної дії та обробки.
Цілком відсутня зворотна тяга, пил не викидає і не видмухує зі щілин. Стіл, клієнти та майстер чисті.
Ми відправляємо нову витяжку протягом року, якщо було виявлено технічну несправність, а повна сервісна гарантія триває 4 роки.
Ручне збирання.
Технічні характеристики:
Розміри:
Комплектація:
Одного мішечка вистачає на 2-3 місяці роботи. Бажано витрушувати його щодня і прати раз на 3-4 дні. (Інструкція до прання є на бирці та в самій інструкції з експлуатації).
Для коректної роботи витяжки майстру слід контролювати як одягнений фільтр-мішечок на спеціальне кільце, слідкувати, щоб резинка мішка рівномірно прилягала по усьому периметру кільця у спеціальній виїмці, також треба стежити, щоб мішок не мав заломів і був розправлений по всьому об'єму корпусу.
Колір корпусу: білий
Гарантія 48 місяців
У нас ви можете придбати змінні мішки для витяжки Bioniqa Floor V1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Для педикюру |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність фільтра від пилу | Ні |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47 см |
| Довжина | 35.5 см |
| Ширина | 29 см |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 3200 об/хв |
| Потужність | 65 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Bioniqa |
| Колір решітки | Металік |
| Тип витяжки | Педикюрна |