Витяжка Bioniqa для педикюру Floor V3 White
Виробництво: Україна
Особливості:
Bioniqa — найкраще пропонування на ринку у своєму ціновому сегменті за якістю комплектуючих, креативного дизайну та сервісного обслуговування.
Завдяки використанню педикюрний витяжки Bioniqa Floor V3 White майстер захистить себе і своїх клієнтів від вдихання шкідливих частинок нігтьового пилу та інших матеріалів під час спилювання, запобіжить їхньому дедалі більшому поширенню на робочому місці, у такий спосіб забезпечуючи комфортні та безпечні умови роботи з дотриманням усіх санітарних норм!
Витяжка виготовлена у фірмовому стилі та має стильний дизайн. Інструкція трьома мовами.
Переваги:
Ми відправляємо нову витяжку впродовж року, якщо була виявлена технічна несправність, а повна сервісна гарантія триває 4 роки.
Усі металеві деталі виготовлені з неіржавкої сталі. Не боїться обробки спиртовмісними засобами.
Корпус з ударостійкого пластику не боїться фізичного впливу та оброблення.
Унікальна дизайнерська решітка з неіржавкої сталі.
Ексклюзивна телескопічна ніжка зі зручною можливістю регулювання висоти.
Повністю немає зворотної тягани, пил не викидає й не видуває зі щілин. Стіл, клієнти та майстер чисті.
Ручне складання.
Технічні характеристики:
Розміри:
Комплектація:
Одного мішечка вистачає на 2-3 місяці роботи. Бажано витрушувати його щодня і прати раз на 3-4 дні. (Інструкція до прання є на бирці та в самій інструкції з експлуатації).
Для коректної роботи витяжки майстру слід контролювати як одягнений фільтр-мішечок на спеціальне кільце, слідкувати, щоб резинка мішка рівномірно прилягала по усьому периметру кільця у спеціальній виїмці, також треба стежити, щоб мішок не мав заломів і був розправлений по всьому об'єму корпусу.
Колір корпусу: білий
Гарантія 48 місяців
У нас ви можете придбати змінні мішки для витяжки Bioniqa Floor V3
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Для педикюру |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність фільтра від пилу | Ні |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47 см |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 35.5 см |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 3200 об/хв |
| Потужність | 65 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Bioniqa |
| Колір решітки | Металік |
| Тип витяжки | Педикюрна |