Стіл манікюрний Mark Premium-01а із підставкою для рук
Виробник: Україна
Манікюрний стіл Mark Premium-01а із чотирма висувними ящиками створений для забезпечення комфортних умов роботи майстра манікюру.
Власне виробництво радіусної стільниці забезпечує максимальну стійкість та рівномірний розподіл навантаження.
Переваги:
Стандартна комплектація:
Манікюрний стіл має безліч різноманітних додаткових модифікацій, які можуть бути додані до стандартної комплектації з доплатою.
Ви можете вибрати додаткові опції до столу Mark Premium-01а
Технічні характеристики:
Колір стільниці може бути вибраний вами з широкої палітри кольорів.
Дивитись палітру ДСП
Гарантія 12 місяців, післягарантійне обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Опори тумби | Ніжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | МДФ фарбований |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий |
| Кількість полиць | 0 шт. |
| Матеріал опори | ламінована ДСП |